Adobe Premiere Pro

Каталог товаров

Підбір за параметрами:

Adobe Premiere Pro
Показано з 1 по 9 із 31 (всього 4 сторінок)

Купити комп'ютер для відеомонтажу

Adobe Premiere Pro – професійна програма нелінійного відеомонтажу компанії Adobe Systems. Premiere Pro використовується для монтажу відео, цією програмою користуються всі відомі студії світу та є наймасовішою програмою для роботи з відео. Купивши робочу станцію у нас на порталі, ви зможете швидко монтувати відео у форматах 4K і вище, з високою швидкістю. Комп'ютери для відеомонтажу зібрані для максимально швидкого процесу прорахунку статичних зображень, анімації, обробки та монтажу відео. Інтернет магазин Альфа Сервер надає комп'ютери для відео монтажу на базі професійної відеокарти NVIDIA QUADRO або інших відеокарт (*дивіться у збірках у каталозі), ви в сотні разів прискорите процес обробки та монтажу відео з високою чіткістю.

Перевага та ціна робочих станцій для відеомонтажу.

Не завжди вигідно орендувати робочу станцію для монтажу, набагато легше купити комп'ютер для відеомонтажу, який обслуговуватиме лише ваші запити та ви завжди зможете контролювати процес. Ціна на робочу станцію для відеомонтажу та обробки значно менше ніж орендувати станцію, якщо розмарювати в тривалій перспективі.
Компанія Альфа Сервер спеціалізується на виробництві професійних графічних станцій для роботи з трудомісткими обчислювальними процесами, фотореалістичною візуалізацією та надійною роботи робочих серверних станцій 24/7.
Купити комп'ютер для відеомонтажу — роботи з 4k відео в Adobe Premiere PRO, After Effects, Sony Vegas та фотореалістичний рендеринг сцен у Vray — ви можете на сайті Альфа Сервер через каталог товарів або зателефонувати за номером — 067-489-61-61