Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Графічна станція

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Купити графічну станцію

Обробка графічної інформації вимагає від комп'ютера максимальної продуктивності та злагодженої роботи всіх компонентів системи. Тому як комп'ютери для графіки використовуються машини з особливою конфігурацією, що мають загальну назву - графічна станція.
Найчастіше використовують графічні станції:
 
• Для 3D анімації та візуалізації;
• Для 3D-моделювання;
• В інженерії та проектуванні різних складних систем;
• В архітектурі та дизайні;
• Для монтажу відео;
• Для обробки тривимірної графіки.
Основні вимоги до графічних станцій
Кожна графічна станція повинна мати максимальну продуктивність (достатню для виконання конкретних завдань), високу стійкість до відмов і можливість легкого розширення, за рахунок встановлення додаткових або більш продуктивних компонентів.
 
Усі комплектуючі повинні забезпечувати постійну цілодобову роботу протягом тривалого часу. Тому робоча станція вважається найпотужнішим робочим інструментом для професійної роботи в середовищі графічних та відео редакторів з підтримкою швидкого рендерингу, включаючи такі ресурсоємні програми як 3DsMax і MAYA.
 

Як вибрати графічну станцію?

Якщо ви вирішили купити графічну станцію, перш за все необхідно визначити коло завдань, які будуть вирішуватися на цьому робочому місці. Враховуючи, що потужне і високопродуктивне обладнання коштує значно дорожче традиційного ПК, не варто переплачувати за опції, що не використовуються. Наші фахівці завжди допоможуть правильно підібрати оптимальну конфігурацію, але для цього необхідно мати повну інформацію про вимоги до комп'ютера.
Де придбати графічну станцію за розумною ціною
Оскільки в більшості пропозицій використовуються ті самі комплектуючі, перевагу слід віддавати спеціалізованим компаніям, які займаються обладнанням для професіоналів. Alfa Server пропонує оптимальні за співвідношенням ціни якості рішення на базі двопроцесорних систем, які здатні забезпечити комфортну роботу з програмними комплексами Autodesk 3ds Max, Adobe Photoshop, Maya і V-Ray.
Щоб забезпечити високу надійність, ми піддаємо жорсткому вхідному контролю всі комплектуючі, що встановлюються в робочі станції, а також проводимо цілий комплекс вібраційних, електричних та механічних тестів. Крім цього, перш ніж потрапити до замовника, зібрані готові комп'ютери ми тестуємо на взаємну сумісність програмного забезпечення, що встановлюється, з комплектуючими. У кожній пропонованій конфігурації ми встановлюємо блоки живлення з достатнім для модернізації та розширення функціоналу запасом потужності.
За потреби, враховуючи побажання клієнта, ми можемо змінити склад комплектуючих під конкретне завдання з подальшим проведенням усіх необхідних тестів.
Вгору