Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робочі станції для Autodesk 3Ds Max

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Комп'ютер для 3Ds Max

Даний розділ Інтернет-магазину надає можливість купити комп'ютер для 3Ds max у Києві та Україні.
При роботі з 3D моделювання та візуалізацією існує чимало професійних програм та системні вимоги, вони відрізняються від звичайних користувацьких, оскільки кожна програма робить різне навантаження на систему і це позначається на правильному виборі комплектуючих для робочих станцій. Графічна станція повинна справлятися з цим навантаженням і бути сумісною з пакетом додатків, що потрібен для роботи.
 
Робочі станції супер високого рівня називають комп'ютери для роботи з 3D графікою та анімацією у програмах 3ds Max та Maya або в інших додатках. Ці комп'ютери не мають обмеження щодо продуктивності у програмах складної 3d візуалізації, розробки та моделювання. Вони мають потужну графічну архітектуру, яка підійде для професіоналів.
 

Купити робочу станцію для 3Ds Max

Компанія Альфа Сервер займається збиранням робочих станцій «під ключ» для професіоналів, які працюють з 3D моделюванням.
Ми робимо професійний прощ усіх комплектуючих елементів: потужність процесора, кількість пам'яті та вибору графічної системи (відеокарти). Робочі станції побудовані на основі однопроцесорних та двопроцесорних багатоядерних платформ, кількість ядер у процесорах Intel Xeon доходять до 28, а з урахуванням багато потоковості х2 та виходить 56 потоків.
 
Ми пропонуємо широкий асортимент графічних станцій, які будуть виконані у вигляді стаціонарних комп'ютерів. Комп'ютер від Альфа Сервер можна купити одразу з професійною відеокартою, що дасть можливість вам виконувати низку інших професійних завдань у стислий термін.
 
Alfa Server пропонує купити робочу станцію за найкращою ціною в Україні – для 3DsMax, яка окупити дуже швидко. З обладнанням від Альфа Сервер ви зможете виконувати найскладніші завдання швидко, якісно та з високою швидкістю.
 
Щоб вибрати робочу станцію з оптимальними характеристиками під робочі завдання – перегляньте детальний опис комп'ютерів під кожним товаром наданим у каталозі. Якщо вам важко підібрати комп'ютер для ваших завдань, зателефонуйте нам - 067-489-61-61 та менеджер компанії Alfa Server надати безкоштовну консультацію з комп'ютерного обладнання.
Вгору