Інтернет магазин Alfa Server спеціалізується на продажу серверів, робочих станцій для роботи з 3D графікою, візуалізацією, рендерингом, постпродакшном, відеоспостереженням та іншими професійними завданнями. Також наш магазин спеціалізується на реалізації комп'ютерів для ігор, роботи в офісі та вдома. 

Федорів Дмитро

Засновник компанії

Вітаю. Мене звуть Дмиотро, я засновник компанії Alfa Server, займаюся розробкою та створенням професійних робочих станцій та комп'ютерів, тісно співпрацюю із популярними комп'ютерними брендами Intel, Asus, Vinga.

Завжди було бажання створити комп'ютерний бренд, доступний всім користувач як професійних станцій, так і ігрових комп'ютерів. Alfa Server є інтернет магазином No1, з продажу робочих станцій та графічних станцій для професійних завдань, за найдоступнішою ціною в Україні.

Наш інтернет магазин розвивається і намагається радувати, новими професійними зборками та широким вибором товарів, своїх покупців.

У нас Ви можете купити робочу станцію або комп'ютер за найкращою ціною, за співвідношенням: ціна/продуктивність.

Ми спеціалізуємося на продажу робочих станцій для рендерингу, візуалізації, постпродакш обробки, створення анімації та комп'ютерної графіки; комп'ютери для відеоспостереження; комп'ютери для геймерів; комп'ютери для офісу та будинку. Також ви можете зібрати для себе комп'ютер на конфігураторі, виходячи з Ваших переваг і бюджету.

Завжди будемо раді допомогти Вам у виборі комп'ютера, виходячи з поставлених завдань.

Ми ніколи не стоїмо на місці і намагаємося розвиватися і створювати найкращі продукти. Якщо у вас виникнуть пропозиції про співробітництво, можете нам написати і ми їх розглянемо.

 

Час — це гроші. Неважливо, чи ви власник малого бізнесу, чи представник великої корпорації, вам потрібне професійне обладнання, яке допоможе заощадити час, зменшити витрати, підвищити продуктивність та збільшити прибуток. Ми називаємо це екстремальним віддачею інвестицій.

 

ЯК Alfa Server ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ВІДДАЧІ ІНВЕСТИЦІЙ

 

Оскільки придбання робочої станції є критично важливим для вашого успіху та здатності конкурувати на ринку, воно вимагає реального повернення інвестицій. Ось десять способів, за допомогою яких Alfa Server підвищує рівень віддачі інвестицій.

  • НАДІЙНІСТЬ. Alfa Server використовує лише високоякісні компоненти (преміум-класу) та проводить ретельне тестування системи для забезпечення непохитної надійності та максимальної продуктивності.
  • ОПТИМІЗАЦІЯ. Власні інженери створюють системні конфігурації, які усувають вузькі місця, які не можуть отримати виробники стандартних ПК.
  • ПІКОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ. Налаштування продуктивності Alfa Server, розгін процесора, рідинне охолодження, налаштований BIOS та бенчмаркінг оптимізують ваші програмні додатки.
  • ШВИДКІСТЬ ВИХОДУ НА РИНОК. Системи від Alfa Server працюють на основі найновіших процесорів, графічних процесорів та інших передових технологій, які були доступні за кілька місяців до того, як з’явилися виробники простих ПК.
  • КОНФІГУРАЦІЯ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. Одна конфігурація комп'ютера не підходить усім. Робочі станції Alfa Server створені спеціально для ваших конкретних додатків та робочих процесів, а не для того, що припускають інші виробники ПК.
  • ЦІННІСТЬ. Коли ви використовуєте дороге, критично важливе програмне забезпечення, «просто добре» недостатньо.
  • МАСШТАБОВАНІСТЬ. Оскільки ваші потреби еволюціонують, робочі станції Alfa Server дозволяють розширення.
  • ПРЕМІАЛЬНА ПІДТРИМКА. Наші легендарні експерти з технічної інженерії знають наше обладнання та ваше програмне забезпечення.
  • СЕРВІС. Alfa Server забезпечує швидку, безкоштовну доставку по території України, налаштованння систем, встановлення всіх необхідних програм.
  • КРАСА. Alfa Server настільки відданий деталям, що ми особисто проектуємо та збираємо нашу продукцію в Україні.