Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робоча станція для роботи Inventor

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робоча станція для роботи Inventor

Inventor – програма для тривимірного та поверхневого проектування прототипів виробів у промисловості. Inventor призначений для 2D та 3D моделювання, отримання виробів з листового матеріалу та їх розгорток, розробки електричних та трубопровідних систем, динамічного моделювання та візуалізації виробів для промисловості.
 

Купити робочу станцію для роботи в Autodesk Inventor

При виборі робочої станції потрібно враховувати ресурсомісткі програмні завдання додатків CAD, які вимагають суто індивідуального підходу для її складання. Ми пропонуємо індивідуальний підхід — ціна/продуктивність, виходячи з конкретних завдань, які потрібно вирішити. Робоча станція для CAD додатків, зібрана Альфа Сервером, буде виконувати найскладніші завдання швидко, якісно і з високою швидкістю.
 
Для складання робочих станцій для Inventor, CAD, ARCHICAD та інших графічно-обчислювальних додатків, ми використовуємо двопроцесорні материнські плати з процесорами IntelXeon, які показують велику продуктивність і швидкість обробки інформації.
 

Робоча станція для Autodesk Inventor від Альфа Сервер.

Компанія Альфа Сервер займається збиранням комп'ютерів «під ключ» для професіоналів, які працюють з 2D/3D моделюванням.
Ми пропонуємо широкий асортимент робочих станцій, які будуть виконані у вигляді стаціонарних комп'ютерів. Комп'ютер від Альфа Сервер можна купити одразу з професійною відеокартою, що дасть можливість вам виконувати низку інших професійних завдань.
Вгору