Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робоча станція для відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відеоспостереження сьогодні використовується не лише як частина системи безпеки офісу, підприємства, торговельного чи складського приміщення, а й як компонент контролю за персоналом або додатковий засіб для взаємодії з клієнтами. При цьому базовим елементом системи є робоча станція для відеоспостереження. Головною відмінністю таких станцій від звичайних, навіть високопродуктивних комп'ютерних систем вважається підвищена надійність і можливість безперервної цілодобової роботи протягом тривалого часу. Тому, щоб купити відеоспостереження, яке повністю забезпечить очікувані переваги, насамперед необхідно правильно підібрати конфігурацію робочої станції.
 

Особливості робочих станцій для відеоспостереження

 
Враховуючи підвищені вимоги, яким повинна відповідати робоча станція відеоспостереження, компанія Альфа-сервер пропонує оптимальні конфігурації комп'ютерного обладнання на базі двопроцесорних серверних материнських плат і потужних відеокарт. Залежно від запланованої кількості відеокамер, кількості моніторів для оператора та необхідного терміну зберігання відео, ми підберемо збірки, які забезпечать необхідну продуктивність та надійність за адекватною ціною.
 

Вимоги до робочої станції оператора

 
Для безпосереднього спостереження за подіями в зонах, що охороняються, і запису відео на серверному дисковому просторі (іноді в СХД або хмарне сховище), використовуються робочі станції оператора. Основною відмінністю таких станцій є можливість одночасного підключення до комп'ютера до 12 моніторів, що робить роботу оператора більш комфортною. Багатомоніторні рішення дозволяють розрізняти навіть дрібні деталі на зображеннях периметра об'єктів і розширюють можливості системи. При необхідності ми доповнимо систему обладнанням, що забезпечує якісну звукову трансляцію з об'єктів, що охороняються.
 

Як купити відеоспостереження

 
Щоб придбати обладнання для відеоспостереження, достатньо скористатися формою замовлення на сайті або зв'язатися зі спеціалістом за одним із зазначених номерів. За потреби, можна поставити запитання фахівця у відповідному розділі порталу. Після уточнення деталей та особливостей використання обладнання ми приступаємо до збирання та тестування робочої станції. Через один-два дні сервер відеоспостереження буде повністю готовий до використання.
Для складання робочих станцій для відеоспостереження ми використовуємо лише перевірені комплектуючі, що пройшли жорсткий вхідний контроль. Готове обладнання тестується на реальному навантаженні з підключенням обраної замовником кількості моніторів. Оскільки в усіх зборках ми встановлюємо блоки живлення з чималим запасом потужності, подальша модернізація не вимагатиме заміни основних компонентів робочої станції. На всі комплектуючі, що встановлені в системний блок, ми надаємо тривалу і реальну гарантію.
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору