Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робоча станція для роботи в Adobe Photoshop

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робочі станції для Adobe Photoshop

Не секрет, що більшість фахівців для обробки графічних зображень використовують Adobe Photoshop. Це потужний інструмент із практично необмеженими можливостями та величезною кількістю додаткових плагінів. Але щоб відчути всі його переваги, необхідна потужна графічна станція з високими технічними характеристиками.
 
Але немає потреби безмежно збільшувати вимоги до всіх комплектуючих. Головне – щоб робоча станція для дизайну мала гарний процесор, достатню кількість оперативної пам'яті та швидкий SSD. Без такого обладнання не обійтися при організації робочих місць для дизайну, створення та редагування відеоконтенту, а також для інженерних розробок та програмування.
 
 

Професійний комп'ютер для дизайну

Для вирішення більшості внутрішньоофісних завдань використовують універсальні машини з високими обчислювальними характеристиками та гарною графікою. Але можливостей такої техніки рідко вистачає для обробки графічних зображень та фото. Тому цих цілей використовують найбільш продуктивні системи – робочі станції зі спеціально підібраною конфігурацією, що забезпечує високу продуктивність.
 
 
Багато хто вважає, чим потужніша робоча станція для дизайну, тим краще. Однак необхідно враховувати, що високопродуктивні комплектуючі обходяться дуже дорого і зібраний з таких міркувань комп'ютер для дизайнера перевищить максимально очікувані суми. Тому, при виборі оптимального складання, необхідно враховувати особливості робочого місця та розв'язуваних завдань.
 
 

Збираємо робочу станцію для Фотошоп

Серед основних вимог до професійної робочої станції можна виділити:
 
 
• наявність потужного багатоядерного багато потокового процесора;
 
• встановлення достатньої кількості оперативної пам'яті (щоб була можливість відкривати великі файли Photoshop);
 
• комплектація комп'ютера швидким диском SSD.
 
 
Але необхідно враховувати, що конфігурація кожної збірки "заточена" під конкретне ПЗ, тому перш ніж зробити остаточний вибір, визначтеся, яке ПЗ буде інстальовано на конкретному робочому місці і зіставте вимоги розробників до "заліза" та машини, що купується. У цьому випадку ви отримаєте максимально швидкий, комфортний у роботі та надійний комп'ютер за реальною ціною.
 
 

Купити робочу станцію для дизайну

Компанія Alfa Server спеціалізується на створенні робочих станцій різних конфігурацій для організації робочих місць у будь-якій сфері. Тільки у нас ви зможете підібрати професійний комп'ютер для дизайнерів із оптимальною продуктивністю за реальною ціною.
 
 
Якщо вам важко визначити самостійно, чи підійде той чи інший комп'ютер для графічного або веб дизайну, роботи в середовищі Фотошоп або з іншими продуктами компанії Adobe, наші фахівці зможуть дати вичерпні відповіді та порадити конкретне складання. Ми допоможемо зробити правильний вибір під кожне завдання.
Вгору