UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

3D моделювання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Тривимірна графіка сьогодні використовується практично у всіх сферах діяльності. Це медицина та наукові розробки, транспорт та дизайнерське проектування, а також ігри та сучасний відеоконтент. Використовувати звичайний офісний потужний ПК для моделювання та візуалізації теоретично можна, але щоб отримати більш-менш стерпний результат, доведеться витратити занадто багато часу. Тому набагато вигідніше та ефективніше використовувати спеціальний комп'ютер для 3D моделювання з ретельно підібраною конфігурацією під застосоване ПЗ та обсяг роботи.
 

Особливості комп'ютерів для 3D моделювання

Як відомо, якість цифрового продукту безпосередньо залежить не тільки від досвіду та творчих здібностей творця, а й від обладнання, яке використовується для його створення. Тому більшість успішних фахівців використовують не серійні офісні комп'ютери з високою продуктивністю, а спеціальні робочі станції для 3D моделювання, конфігурація яких "заточена" під певні програмні продукти та задачі, що вирішуються.
 
Оскільки робочою станцією вважається високопродуктивне обладнання для вузькоспрямованої сфери використання, конфігурація системних блоків для ігор, створення відеоконтенту та рендерингу (візуалізації тривимірних зображень) відрізнятиметься. Але загальним моментом вважається те, що комп'ютер для 3D моделювання або для інших вищеописаних завдань повинен мати високу продуктивність, надійність і стійкість до високих навантажень. Для цього в таких збираннях застосовують високоякісні компоненти, що суттєво подорожчає обладнання.
 

Вимоги до комплектуючих робочих станцій для моделювання

Незалежно від призначення робочі станції зазвичай комплектують:
 
• топовим високопродуктивним процесорним чіпом. Іноді для ресурсомісткіших завдань використовують двопроцесорні робочі станції та системи з великою кількістю чіпів;
 
• якісним блоком електроживлення, що забезпечує стабільну напругу внутрішні компоненти системи;
 
• високоефективною системою підтримки температури на процесорному та сусідніх чіпах материнської плати;
 
• сучасним відеоадаптером, продуктивність якого залежить від передбачуваних завдань та встановлюваного ПЗ;
 
• надійною дисковою підсистемою. Зазвичай робочі станції постачають твердотільний SSD-накопичувач, на який розгортають "операційку" і основні програми, і традиційним HDD великого обсягу для зберігання інформації та готових проектів. Таке компонування забезпечує максимальну швидкодію.
 
• достатнім обсягом “оперативки” (мінімум 16 Гб пам'яті типу DDR3), але остаточний тип та обсяг залежать від вимог виробників програмних продуктів, що встановлюються.
 
Якщо блок живлення бажано встановлювати з деяким запасом по потужності, то продуктивність і швидкодія інших комплектуючих повинні відповідати завданням, що вирішуються на цьому робочому місці. Адже навіть незначне покращення характеристик "про запас" може набагато збільшити вартість готового системного блоку.
 

Купити комп'ютер для 3D моделювання

Компанія Альфа Сервер пропонує широкий вибір збірок для будь-яких графічних та математичних завдань. Якщо вам потрібен професійний комп'ютер для роботи в ресурсомістких програмних комплексах 3Ds Max, Blender, Cinema 4D або Maya, ви зможете підібрати оптимальну конфігурацію обладнання з найкращим співвідношенням ціни і продуктивності.
 
Якщо готові конфігурації не підходять хоча б за одним параметром, наші фахівці підберуть альтернативний варіант, який влаштує вас як за характеристиками, так і за ціною. Для складання обладнання ми використовуємо комплектуючі перевірених виробників, що дозволяє нам встановлювати дворічну гарантію на обладнання.
 
Вгору