Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робочі станції Alfa Server

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робоча станція (професійний комп'ютер)

 
Робоча станція - найсучасніший високопродуктивний комп'ютер, призначений для роботи. Їх використовують у різних сферах діяльності: render, візуалізація, 3D моделювання, проектування, високопродуктивні обчислення, монтаж відео (Full HD та ULTRA HD 4K) та створення фотореалістичних зображень в архітектурі та дизайні.
 
Робочі станції працюють з найбільш трудомісткими додатками та високотехнічними, професійними завданнями. У порівнянні з користувацькими ПК справляються швидше та ефективніше. Робочі станції показують високу продуктивність і можуть безупинно працювати довгий період часу (24 години, 7 днів на тиждень).
 

Купити робочу станцію

 
Офіси практично всіх сфер діяльності мають у своєму складі комп'ютери, робочі станції та графічні станції. Їх використовують при розробці програмного забезпечення, у сфері інженерії, конструювання та моделювання. Вони також потрібні при архітектурній або дизайнерській розробці або на підприємствах будь-якої промисловості, а також для розробки 3D графіки, рендерингу, обробки та монтажу відео, а також у сфері обчислювальної техніки. Професійні комп'ютери (робочі станції) застосовуються для роботи в 3Ds Max, ArchiCAD, AutoCAD, MAYA, SketchUp, Blender, Cinema 4D, V-Ray, Corona, SolidWorks, Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro та інших додатках.
 

Перевага робочих станцій Alfa Server

 
Наша компанія займається збиранням професійних робочих станцій більше 9 років.
 
Компанія Alfa Server збирає робочі станції будь-якого рівня (робочі станції як для новачків, так і для професіоналів своєї справи) на процесорах Intel Core, Intel Xeon та AMD Ryzen за найкращою ціною в Україні. Після того, як робоча станція була зібрана, вона проходить тест на стабільність роботи і продуктивність, стійкість до температур і вібрацій, 48 годин перед продажем. Тому робочі станції мають тривалий термін експлуатації, а вихід із ладу робочого модуля — мінімальний.
 
Професійні інженери - збирачі збирають робочі машини без кабелів, що стирчать, і "криво" встановлених комплектуючих, що гарантує довгу і стабільну роботу. Виходячи з цього видно, що професійні комп'ютери Alfa Server набагато потужніші і продуктивніші за інші аналоги на ринку на топових процесорах і вартість при цьому дешевше.
 
Ви можете замовити індивідуальне складання, виходячи з ваших завдань, ми завжди враховуємо ваші побажання.
Купивши робочу станцію у Києві, ви можете забрати її самі з нашого офісу або замовити безкоштовну адресну доставку по Києву. Доставка здійснюватиметься по всій Україні службою доставки Новою Поштою.
 
На всі робочі станції надається гарантія 24 міс.
Вгору