Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робоча станція для візуалізації у 3D

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
З кожним днем ​​кількість завдань, що містять 3D елементи постійно збільшується. Тривимірна графіка стала невід'ємною частиною у дизайні та створенні мультимедійних проектів, а також у моделюванні та інженерії.
 
Існуючий парк домашньої комп'ютерної техніки не дозволяє повноцінно працювати з 3D контентом, тому робоча станція від Alfa Server для візуалізації – ефективний спосіб створити комфортні умови та підвищити продуктивність роботи фахівців. Конфігурація кожного комп'ютера для рендеру індивідуальна і залежить від переліку завдань і програмного інструментарію.
 

Сучасні комп'ютери для візуалізації

Якщо робочому місці переважно виконують громіздкі інженерні розрахунки і зрідка доводиться виконувати графічні проекти, цілком підійде звичайний досить потужний комп'ютер. Але коли потрібна постійна робота таких потужних програмних як Blender, Corona, Key Shot або V-Ray, створюючи фотореалістичні 3D об'єкти, тоді необхідна робоча станція для візуалізації зі спеціально підібраною конфігурацією і відмовостійкими компонентами.
 
Залежно від програмних продуктів, що використовуються, комп'ютери для візуалізації виконують рендер переважно процесором або відеокартою. Тому завжди потрібний правильний вибір потужності кожного комплектуючого.
 

Конфігурація робочих станцій для візуалізації

При виборі оптимального складу комплектуючих для персонального комп'ютера, який буде використовуватися для створення та редагування тривимірних моделей, необхідно враховувати такі особливості:
 
• загальну продуктивність процесорної частини. Оптимальним вважається встановлення процесорних чіпів Intel Xeon, які характеризуються миттєвим виконанням багатопоточних обчислень. У цьому кількість ядер визначається потенційними навантаженнями;
• характеристики оперативної пам'яті (обсяг визначають, виходячи з вимог виробника ПЗ);
• параметри відеоадаптера, які також "підганяються" під вимоги розробників найбільш "важкоатлетного" ПЗ;
можливості дискової підсистеми. Зазвичай до її складу включають твердотільний SSD-накопичувач для розгортання операційної системи та програм, що використовуються, завдяки чому забезпечується максимальна швидкодія, а також традиційний HDD, що використовується як сховища даних і готових проектів.
 
Надійність усі системи визначає стабільність та надійність блоку електроживлення. Його потужність має вибиратися з невеликим запасом для можливості "безболісної" модернізації деяких компонентів у майбутньому.
 
 

Як вигідно купити комп'ютер для візуалізації та рендеру

Компанія Альфа Сервер пропонує різні збірки однопроцесорних та двопроцесорних робочих станцій, які підійдуть для виконання будь-яких графічних проектів та рендеру. При цьому тільки у нас Ви отримаєте максимально вигідне співвідношення ціни та продуктивності. Якщо стандартні пропозиції вам з якихось причин не підійшли – конфігурація системного блоку підбирається інженерами компанії індивідуально під завдання, що виконується на робочому місці.
 
Завдяки тому, що всі комплектуючі перевіряються ще до установки в робочу станцію, на пропоновані комп'ютери для роботи з графікою надається тривала (два роки) реальна гарантія. Ми використовуємо лише перевірені комплектуючі.
Перед відправкою замовнику все обладнання проходить тестування на робочих та підвищених навантаженнях. Якщо у вас виникли труднощі з вибором потрібної конфігурації, наші інженери запропонують найоптимальніший варіант за найнижчою на ринку ціною.
 
Додатковим бонусом від компанії стане встановлена ​​"операційка" OEM-версія Windows 10 Pro, яка встановлюється на всі наші робочі станції безкоштовно.
Вгору