UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сервери для 1С

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Сервер для 1С

Робочий комплекс «1С» вже давно перетворився на звичайну бухгалтерську програму на автоматизовану систему управління виробництвом. Якщо при розгортанні системи для декількох користувачів функції сервера може виконувати порівняно потужна робоча станція, то для корпоративної версії з великим числом користувачів необхідний виділений сервер для 1с з потужною та надійною підсистемою зберігання даних і бекапів робочої станції - мережевим сховищем.
 

Основні вимоги до заліза під сервер для 1с

Склад комплектуючих, що встановлюються в сервер для 1с, визначається, перш за все, кількістю користувачів, числом баз даних, що підтримуються (залежить від набору використовуваних модулів робочої машини) і сукупності одночасно виконуваних фонових завдань, а також характеристиками файлового сховища. Також під час вибору конфігурації слід враховувати тип доступу користувачів до сервера.
При виборі моделі процесора слід надавати перевагу новітнім моделям (наприклад, чіпи з лінійки Xeon E5), що дозволить не оновлювати серверне обладнання максимально тривалий час. Також слід звернути увагу на швидкодію оперативної пам'яті, її обсяг та параметри. Щоб надалі не виникало проблем із роботою програмного комплексу, не слід економити на обсязі «оперативки».
Ми пропонуємо моделі материнських плат, які можна буде за необхідності інтегрувати додаткові компоненти. Якщо є особливі побажання – ми врахуємо їх.
 

Вибір обладнання для мережевого сховища

При виборі конфігурації підсистеми зберігання інформації необхідно враховувати, що величезна кількість комп'ютерів одночасно звертатиметься до збережених записів, тому слід віддати перевагу твердотілим SSD-накопичувачам і HDD з високою швидкістю читання-запису. При зберіганні даних у сервері необхідно також забезпечити високу надійність системи, зокрема з використанням алгоритмів резервування (RAID та інших.). Ми пропонуємо широкий вибір моделей, надійність яких перевірена часом. Подібне обладнання ми можемо запропонувати для мережевого сховища для дому.
 

Як замовити сервер для 1с

Для оформлення замовлення на серверне обладнання можна скористатися будь-яким із запропонованих на нашому сайті каналів зв'язку.
 
При цьому можна повідомити як вже готову конфігурацію, так і основні вимоги до продуктивності та базові дані – необхідні компоненти наші фахівці запропонують вам з урахуванням системних вимог. Після узгодження основних деталей замовлення ми розпочинаємо виготовлення сервера. Останній етап роботи – глибоке тестування системи на сумісність компонентів та відсутність позаштатних ситуацій.
 
Після цього можна забрати обладнання у нашому офісі самостійно або вибрати доставку однієї з кур'єрських чи поштових служб. Ми пропонуємо комплектуючі лише перевірених виробників та на все обладнання надаємо реальну гарантію на 24 місяці.
Вгору