Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робочі станції для AutoCAD

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робочі станції для роботи в AutoCAD

Програми для моделювання використовують у всіх галузях: інженерії, будівництві, ландшафтному дизайні, промисловості. За допомогою CAD програм можна проектувати будівлі, об'єкти інфраструктури, промислові вироби, моделювати та створювати анімацію, проектувати електромережі та робити інші операції.
 
Інтернет магазин Alfa Server, в цій рубриці каталогу, представляє вашій увазі професійний робочі станції для роботи з Auto CAD додатку.
 
Ця категорія комп'ютерів спеціально розроблена для інженерів, яким потрібна максимальна продуктивність роботи з програмами CAD, інженерних розрахунках у 2D графіку.
 

Конфігурація комп'ютера для роботи в AutoCAD

Універсальної конфігурації робочої станції до роботи на Auto CAD - немає, оскільки над ринком представлений великий вибір різних товарів у вирішенні завдань у Auto CAD. CAD додатки відноситися до ресурсомістких, при покупці робочої станції потрібно звертати увагу на обчислювальну потужність. Також, при виборі комп'ютера, потрібно виходити суто з індивідуальних завдань та найкращим співвідношенням ціна/якість.
 

Робочі станції Alfa Server - для роботи в AutoCAD

Інтернет магазин Alfa Server пропонує для Вас професійні, двопроцесорні робочі станції на базі процесорів Intel Xeon. Комп'ютери на серверних материнських платах працюватимуть 24/7 і Ви відчуєте потужність та надійність придбаного ПК. Надаємо гарантію 24 міс.
Вгору