Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робочі станції для монтажу/відеообробки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Комп'ютери для відеомонтажу.

Комп'ютер для відеомонтажу – це професійні робочі станції для відеомонтажу Full HD та 4K, 8K відео в реальному часі, з високою швидкістю роботи та без підгальмовування. Комп'ютери для відеомонтажу зібрані для максимально швидкого процесу прорахунку статичних зображень, анімації, обробки та монтажу відео.
 
Комп'ютери Alfa Server для монтажу відео – сучасний потужний робочий інструмент, який виводить Вас на новий рівень роботи. Вузькоспеціалізовані робочі станції - конфігурація яких підібрана так, що у напрямку монтажу відео, цей комп'ютер має безпрецедентно високі показники продуктивності.
 

Професійні ПК для моушн-дизайну та відеомонтажу

 
Для зручності роботи з відео файлами, спеціально підібрані комп'ютери від Альфа Сервер, відрізняються рядом спеціально підібраних параметрів, що забезпечують високу продуктивність усієї системи при роботі з програмами для моушн-дизайну та монтажу відео. Основні особливості комп'ютера для відеомонтажу:
 
• Потужний багатопотоковий, багатоядерний процесор (що більше ядер і потоків тим краще);
 
• Топова відеокарта із високою продуктивністю;
 
• Оперативна пам'ять, що працює в багатоканальному режимі (ставимо оперативну пам'ять у 4, 6, 8 канальному режимі роботи)
 
• Надійний блок живлення для стабільної роботи системи;
 
 

Перевага та ціна комп'ютера для відеомонтажу.

Не завжди вигідно орендувати робочу станцію для монтажу, набагато легше купити комп'ютер для відеомонтажу, який обслуговуватиме лише ваші запити та ви завжди зможете контролювати процес. Ціна на робочу станцію для відеомонтажу та обробки значно менше, ніж орендувати станцію, якщо розглядати в тривалій перспективі.
 
Компанія Альфа Сервер спеціалізується на складанні та виробництві професійних графічних станцій для роботи з трудомісткими обчислювальними процесами, фотореалістичною візуалізацією
Купити комп'ютер для відеомонтажу - роботи з Full HD і 4K, 8K відео в Adobe Premiere PRO, After Effects, Sony Vegas, DaVinci Resolve, FilmoraPro, Shotcut - ви можете на сайті Альфа Сервер через каталог товарів або зателефонувати за номером - 067-489 -61-61
Вгору