Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робочі станції для Solidworks

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Якщо ви регулярно використовуєте це програмне забезпечення у своїй роботі, вам важливо підібрати відповідне обладнання, яке справлятиметься з навантаженням. Найкраще рішення – придбати графічну станцію. Такий ПК зібраний спеціально для роботи у подібних додатках, з 3D моделями, візуалізацій тощо. Розберемося, якою має бути робоча станція для SolidWorks.
 

Про програму SolidWorks

У промислових масштабах важлива точність та швидкість. Якщо робити проектування моделей і процесів вручну, можна припуститися багатьох помилок і витратити занадто багато часу.
Тим більше, якщо йдеться про роботу із 3D моделюванням. Робити креслення такої моделі від руки складно, довго та затратно. Тому у 2003 році було розроблено програму SolidWorks.
Це комплексне рішення, в якому є базовий компонент та понад 300 спеціалізованих модулів для вирішення специфічних прикладних завдань.
 
• Що можна робити за допомогою базового компонента:
• Моделювати деталі та складання в режимі 3D;
• Робити експрес-аналіз міцності та кінематики;
• Оформляти креслення;
• Імпортувати геометрію з інших систем, і навпаки;
• Працювати з API-інтерфейсом.
 
Ця програма не є унікальною, але має ряд переваг, за які її так люблять:
 
• зручна робота з великими зборками – у SolidWorks можна працювати з будь-якими промисловими масштабами;
• гнучка та легко масштабована;
• проста в освоєнні;
• має широкий функціонал;
• вимоги ЕСКД дотримуються на 100% під час оформлення креслень;
• російськомовний інтерфейс та документація.
 
Розберемо, з яких компонентів має складатися гарна робоча станція для SolidWorks.
 

Рекомендації з обладнання

 
Щоб повністю використовувати можливості ПЗ, важливо правильно вибрати "залізо". Враховуйте те, з якими обсягами працюватимете та який у вас бюджет. Розглянемо вимоги до ПК, які заявляють розробники SolidWorks останніх версій (2020-2021).
Операційну систему краще встановлювати одразу Windows 10, підійде лише 64-розрядна.
Що стосується апаратного забезпечення, головне правильно вибрати процесор, відеокарту та встановити достатній обсяг пам'яті – внутрішньої та оперативної.
При виборі звертайте увагу на рівень тактової частоти. Вона має бути не нижче 3,0 ГГц. Кількість ядер і потоків також впливають: що їх більше, то швидше вирішуються завдання. Рекомендуємо моделі від 10 ядер.
Потрібно щонайменше 16 ГБ ОЗУ. Краще більше, хоча б 32 ГБ, щоб можна було не боятися зависань та збоїв у роботі програми.
Щодо відеокарти, у розробників особливих побажань немає. Ми радимо продукти лінійки Nvidia Quadro як найкраще співвідношення ціни та якості.
Для зберігання даних краще використовувати SSD-накопичувачі. Це пов'язано зі швидкістю читання/запису: чим вона вища, тим краща продуктивність.
 

Де придбати комп'ютер для SolidWorks

Готові збірки дивіться на цій сторінці нашого інтернет-магазину Альфа Сервер. Також ви можете замовити індивідуальний ПК - ми зробимо його, враховуючи ваші побажання та бюджет. Якщо не впевнені, яке обладнання вирішить ваші завдання, пишіть нам у месенджер або дзвоніть: досвідчений консультант допоможе вибрати та оформити замовлення.
Приємний бонус для кожного клієнта – безкоштовна доставка по Україні та гарантія 38 місяці на наше сервісне обслуговування.
Вгору