Каталог товарів
UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Однопроцесорні робочі станції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Однопроцесорна робоча станція ALFA SERVER

Робоча станція - професійний комп'ютер націлений рішення певного спектра професійних завдань. Залежно від особливостей завдань - вибираються профільні технічні характеристики комплектуючих для робочих станцій. Незважаючи на те, що однопроцесорні робочі станції належать до бюджетних рішень, правильно підібрана конфігурація дозволяє побудувати навіть досить потужну графічну станцію, здатну виконувати якісний рендеринг, відеомонтаж та постобробку зображень.
 

Основні типи робочих станцій

Залежно від кола завдань можна виділити кілька підгруп з подібними вимогами до складу комплектуючих:
 
Робочі станції призначені для 2D/3D-моделювання (3DsMax), робота з архітектурними проектами (ArchiCAD, AutoCAD, Revit)
Фотореалістичний рендер (Corona, V-Ray, 3DsMax) та візуалізація.
Комп'ютерні системи для технічних обчислень, включаючи інженерні, геодезичні та архітектурні розрахунки.
Відеомонтаж Full HD та ULTRA HD 4K.
 

Вибір комплектуючих для робочої станції

Щоб придбати комп'ютерну систему, яка повністю справлятиметься з поставленими завданнями, необхідно ретельно підібрати конфігурацію обладнання.
 
Якщо робоча станція працюватиме з відеомонтажем, необхідно особливу увагу звернути на вибір відеокарти, з максимальним обсягом графічної пам'яті та високою продуктивністю відеопроцесора. Не зайвими будуть розширений обсяг загальної оперативної пам'яті, а також висока продуктивність головного процесора.
 
Для станцій, які будуть задіяні переважно в математичних обчисленнях без графічної візуалізації їх результатів, достатньо можливостей вбудованого графічного ядра або стандартної відеокарти. Але водночас підвищені вимоги пред'являються швидкодії процесора (що більше ядер і потоків, краще) і оперативної пам'яті.
 
 

Як придбати робочу станцію?

Ми пропонуємо купити робочу станцію, зібрану з високонадійних комплектуючих топових світових брендів. Високопродуктивні станції на базі процесорних чіпів Intel Xeon впораються з будь-яким завданням. Оперативна пам'ять забезпечить потрібну швидкість роботи системи. Ми підберемо оптимальну за продуктивністю зв'язку процесор/пам'ять/відеокарту/жорсткий диск, а також надамо гарантію 24 місяці на всі компоненти системи.
Вгору