• Про магазин

Про магазин

Інтернет магазин Alfa Server спеціалізується на продажу робочих станцій для роботи з 3D графікою, візуалізацією, рендерингом, постпродакшном, відеоспостереженням та іншими професійними завданнями. Також наш магазин спеціалізується на реалізації комп'ютерів для ігор, роботи в офісі та вдома.

Про нас

Федорів Дмитро

Засновник компанії

Вітаю. Мене звуть Димитрій, я засновник компанії Alfa Server, займаюся розробкою та створенням професійних робочих станцій та комп'ютерів, тісно співпрацюю із популярними комп'ютерними брендами Intel, Asus, Vinga.

Завжди було бажання створити комп'ютерний бренд, доступний всім користувач як професійних станцій, так і ігрових комп'ютерів. Alfa Server є інтернет магазином No1, з продажу робочих станцій та графічних станцій для професійних завдань, за найдоступнішою ціною в Україні.

Наш інтернет магазин розвивається і намагається радувати, новими професійними зборками та широким вибором товарів, своїх покупців.

У нас Ви можете купити робочу станцію або комп'ютер за найкращою ціною, за співвідношенням: ціна/продуктивність.

Ми спеціалізуємося на продажу робочих станцій для рендерингу, візуалізації, постпродакш обробки, створення анімації та комп'ютерної графіки; комп'ютери для відеоспостереження; комп'ютери для геймерів; комп'ютери для офісу та будинку. Також ви можете зібрати для себе комп'ютер на конфігураторі, виходячи з Ваших переваг і бюджету.

Завжди будемо раді допомогти Вам у виборі комп'ютера, виходячи з поставлених завдань.

Ми ніколи не стоїмо на місці і намагаємося розвиватися і створювати всі найкращі та найкращі продукти. Якщо у вас виникнуть пропозиції про співробітництво, можете нам написати і ми їх розглянемо.

Наші клиенти