Наша команда Alfa Server вирішила розібрати в цій статті робочу станцію на базі двох процесорів Intel Xeon E5-2697v2.

Запитання на які Ви отримаєте відповіді.

Навіщо читати цю статтю?

Навіщо мені така потужна робоча станція?

Де можна застосувати запропоновану міць, щоб отримати максимум продуктивності?

 

Робоча станція — это обладнання з яким працює візуалізатор, дизайнер, 3d модельєр, архітектор та спеціаліст у галузі відео монтажу. Ви отримуєте максимум продуктивності, при цьому витрачаєте трохи грошей і отримуєте потужну та надійну систему яка виводитиме рівень Вашої роботи на новий (високий) рівень.

 

Розберемо, що ж таке рендерінг?

Рендер —обчислювальний процес, що виконується на ядрах процесора, чим більше ядер і потоків у робочій станції, тим швидше процес обчислення відбудеться. Тому ми пропонуємо багато ядерних багатопотокових систем на процесорах Intel Xeon.

У результаті Ви отримуєте стабільну систему, що має велику продуктивність і економите свій бюджет. Всі системи робочих станцій, проходять 48-годинний стрес тест і тести на стабільність роботи при 100% завантаження.

 

Розглянемо! Двопроцесорна робоча станція 2x Intel Xeon E5 2697v2 24 ядра 48 потоків, ОЗУ 64 GB, NVIDIA Quadro K2200 4GB для роботи з 3Ds Max та рендером у Corona, V-Ray.

 

Основне призначення робочої станції 2x Intel Xeon E5 2697v2 – робота з 3Ds Max та рендер (Corona, V-Ray, Blender).

-  Встановлено 2 процесори Intel Xeon E5-2697v2, що мають по 12 ядер 24 потоки, загалом 24 ядра 48 потоків, що працюють на частоті 2,70 - 3,50 GHz. При рендері комп'ютер працює на частоті 3,3 GHz на всі ядра і потоки дає високу продуктивність. Якщо порівняти з "домашніми" процесорами, то вони при такому навантаженні зможуть пропрацювати лише кілька годин і Ви з них не зможете вичавити що з Intel Xeon.

- Основним компонентом системи, обрано серверну материнську плату Dual LGA 2011 WS C602 від топових виробників INTEL, ASUS або SUPERMICRO. Ми збираємо систему без проводок, що стирчать, або "лівих" перехідників, всі компоненти робочої станції оригінальні.

-  Робоча станція на своєму борту має 64 GB оперативної пам'яті DDR3, що працює у 8-канальному режимі. Багатоканальний режим дозволяє оперативній пам'яті працювати швидше ніж пам'ять домашніх ПК або пам'ять DDR4 в 2-канальному режимі (так, як усім відомі Core або Ryzen процесори мають тільки двох канальний режим пам'яті)

-  Встановлено відеокарту Nvidia Quadro K2200 4 GB для продуктивної роботи в 3Ds Max. Робоча станція для рендеру використовує лише ресурс ядер процесора, тому відеокарти в 4 GB, більш ніж достатньо для рендеру та 3Ds Max, і не варто переплачувати за даний компонент.

- У робочій станції встановлено SSD нового покоління Samsung 970 Evo series 500GB M.2, що має високу швидкість читання та запису.

- Система охолодження для процесорів представлена 2 кулери Vinga CL3007R. Корпус охолоджує 5 вентиляторів 120 мм, що працюють дуже тихо та добре охолоджують систему.

Робоча станція для 3Ds Max має високі показники в рендері Corona та V-Ray, наведемо нижче результати тестів:

 

Сподіваюся наша стаття була для Вас корисною та допомогла Вам правильно підібрати систему для роботи з 3Ds Max та рендерингу.