Intel представила процесор для робочих станцій початкового рівня

 

12 липня 2018 року Intel анонсувала процесор Xeon E-2100, призначений для робочих станцій початкового рівня. За словами розробників, новий продукт покликаний забезпечити працівникам творчих професій високу продуктивність однопотокових додатків, пропонуючи платформу, оптимізовану для досягнення надійності та доступності.

Intel представила процессор для рабочих станций начального уровня

Процесор Intel Xeon E-2100

Процесор містить до шести обчислювальних ядер з тактовою частотою до 4,7 ГГц та підтримує до 64 Гбайт пам'яті DDR4 ECC, що працює на частоті 2666 МГц. Чіп доступний із вбудованим графічним прискорювачем Intel UHD Graphics 630 з підтримкою відео у форматі 4K UHD та вбудованого апаратного прискорення 10-бітного кодування HEVC, що забезпечує розширені можливості для кодування та декодування відео у форматі 4K. Сумісність із пам'яттю Intel Optane допомагає прискорити обчислення.

Новинка підтримує роботу з пам'яттю з корекцією помилок (Error Correcting Code, ECC), що є ключовою функцією для забезпечення максимальної цілісності даних та допомагає покращити стабільність систем та скоротити ймовірність прихованого пошкодження даних (silent data corruption), йдеться у прес-релізі.

Процесор Intel Xeon E-2100 вже доступний у продажу.

Джерело: http://www.dailycomm.ru/m/44268/